Aktuality

01.02. 2015

DDS Slovakia

Abychom co nejlépe vyhověli našim zákazníkům, pro které provádíme inspekce a expediting na Slovensku, otevřeli jsme nové pracoviště v arelálu společnosti First Montana Technology, s.r.o. Gbely.

25.08. 2014

Rozšiřujeme naši nabídku služeb o provádění spektrální analýzy materiálů a měření tvrdosti

Spektrální analýza materiálů (Pozitivní materiálová identifikace) - určování chemického složení kovových materiálů nedestruktivní metodou XRF pomocí přenosného spektrometru InnovX Delta Professional. Dodání zkušebního protokolu i zkušebního postupu dle EN i ASTM standardů.

Měření tvrdosti ultrazvukovou metodou UCI - měření přenosným tvrdoměrem MIC 10 (GE Inspection Technologies - dříve Krautkramer). Použitá sonda se zatížením 98N je vhodná pro měření tvrdosti i na svarech v dílenských podmínkách.

12.07. 2012

Nová služba dovozcům jednoduchých tlakových nádob.

Nabízíme zhotovení průvodní technické dokumentace, požadované pro uvedení do provozu jednoduchých tlakových nádob, které byly dovezeny jako příslušenství kompresorů nebo kompresorových stanic.

 Inspekční činnost

Inspekční činnost

Provádíme inspekce, expediting a dohled výroby, pro renomované společnosti:

BORSIG Group

téměř od vzniku naší společnosti spolupracujeme se společností Borsig Process Heat Exchanger, GmbH, která se specializuje na dodávky tlakových nádob a výměníků tepla pro chemický a petrochemický průmysl.

V loňském roce jsme začali pracovat i pro dalšího člena skupiny BORSIG  - Borsig Boiler Systems, který je významkým dodavatelem kotlů.

Pro členy skupiny BORSIG zajišťujeme veškeré inspekční činnosti a expediting na území České Republiky a Polska. Případně jsme vysílani k dodavatelům na celém světě.

Borsig

DOOSAN ŠKODA Power, s.r.o.

je součástí skupiny Doosan Power Systems, předního dodavatele výrobků a služeb souvisejících s výrobou elektřiny.

Podílíme na kontrole a přejímkách dodávek pro oblast "kondenzace - regenerace". Kontrolujeme výrobu vysokotlakých a nízkotlakých ohřívačů, kondenzátorů a ocelových konstrukcí. Přejímáme ventily, armatury a potrubí.

Škoda

BRONSWERK Heat Transfer, B.V.

je holandská firma s více než sedmdesátiletou tradicí, ve výrobě tlakových zařízení chemický a petrochemický průmysl e energetiku.

Zajišťujeme veškeré inspekční činnosti a expediting na území České a Slovenské Republiky

BHT

CENTRUM VÝZKUMU Řež, s.r.o.

je česká společnost, která se zabývá výzkumem a vývojem v oboru jaderné energetiky.

Provádíme inspekce a expediting při výrobě ocelových konstrukcí pro experimentální reaktor Jules Horowitz.

CVR

Jako nezávislí inspektoři spolupracujeme s inspekčními organizacemi:

ATG Inspekta Srl.

Společnost specializována na technické inspekce, která vychází z 50-ti leté tradice podniku zahraničního obchodu Inspekta Praha, byla celosvětově uznána mnoha asociacemi a klienty z nejrůznějších oborů.

ATG_Inspekta

Intertek Group plc.

Globálně působící společnost, která poskytuje klientům široký rozsah odbornch znalosti a přístup k tisícům kvalifikovaných specialistů po celém světě, přináší klientům integrované řešení pro zajištění a dodržování kvality v rámci dodavatelského řetězce.

Intertek

ISI International Inspection Services Geneva

Společnost působící v oblasti kontroly produktů, zejména pokud jde o množství, stav, balení a označování.

ISI